Promujemy lokalnych twórców! 

Aktualności

 

 

„II wojna światowa to czas największego konfliktu w dziejach ludzkości. Odbiła swoje piętno na mieszkańcach zarówno wielkich miast, miasteczek jak i wsi. Można pokusić się o stwierdzenie iż w sposób „demokratyczny” potraktowała Polaków jednocząc ich we wspólnych działaniach mających na celu podjęcie walki o Polskę wolną i niezależną.

Książka którą trzymają Państwo w dłoni to wyśmienita okazja do tego aby zanurzyć się jeszcze na chwilę w historii która działa się naprawdę – pełną niepokoju wojenną zawieruchę. To pierwszy raz kiedy nasze Specjalistyczne Centrum Psychoterapii i Terapii Uzależnień „ProMental” postanowiło wesprzeć działania lokalnego historyka. Decyzję podjęliśmy dość spontanicznie i z wielkim entuzjazmem, pomimo iż profil naszej działalności znacznie odbiega od tematyki tej książki. Doskonale pamiętamy trudności z jakimi borykaliśmy się na początku naszej drogi z „ProMental-em” Jednak na tej drodze spotkaliśmy wiele życzliwych osób które pomogły nam stanąć na nogi. Dlatego też powzięliśmy działania mające na celu wypełnienie jednej z misji naszej firmy – pomoc w rozwoju nie tylko naszym pacjentom, ale również młodym pisarzom, którzy chcą rozwijać swoje pasje i zarażać nimi innych”

 

Gorąco zapraszamy na pierwszą promocje książki, która bedzie miała miejce na tegorocznych dożynkach dziś o 18:50 w gminie Wielgomłyny.

 

Książkę można już zamawiać z wysyłką pocztową pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pierwsza wysyłka książek już w poniedziałek. Cena 25 zł + 7 zł za przesyłkę. Możliwy odbiór osobisty w Radomsku i Częstochowie.